Antalya AutoShow 2013 Fuarı açıldı

antalya autoshow fuarıAntalya Autoshow 2013 Fuarı’nda Mercedes, Ford, Toyota, Nissan, Volkswagen gibi markaların en yeni araçlarının yanı sıra, klasik otomobiller de tanıtılıyor.


Fuarda Mercedes, Ford, Toyota, Nissan, Volkswagen gibi markaların en yeni araçlarının yanı sıra, klasik otomobiller de tanıtılıyor. AFT Fuarcılık tarafından 2 yıl aradan sonra Antalya AutoShow 2013 Fuarı, Expo Center’da düzenlenen törenle açıldı. Birçok ünlü markanın en yeni modelleri ve klasik otomobiller sergileniyor.


Fuarda, bu yıl ilk defa pozitif ayrımcılık düşüncesi ile kadınlardan giriş ücreti alınmıyor. Birçok markanın yeni modelleri Türkiye’de ilk kez bu fuarda sergileniyor.


Antalya’nın otomotiv ve ticari araç sıralamasında ön sıralardaki yerini korumaya devam ettiğini belirten AFT Fuarcılık Genel Koordinatörü Fuat Aktaş, bu fuara başlarken hedeflerini İstanbul’dan sonra Türkiye’nin ikinci en büyük ve kapsamlı otomotiv fuarı olarak belirlediklerini, bir dahaki fuarda bu hedeflerine ulaşmış olacaklarını söyledi.


EMNİYET KEMERİ SİMÜLATÖRÜ


Antalya Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürlüğü’nce açılan stantta, Türkiye’de ilk defa emniyet kemeri simülatörü Antalya AutoShow Fuarı‘nda sergileniyor. Fuarda Milletvekili Badak ve bazı protokol üyeleri de simülatör araca binerek, takla atan bir araçta emniyet kemerinin koruyuculuğunu bizzat test etti. Trafik Şube Müdürlüğü’nün standında trafik konusunda eğitim, bilgilendirme ve Yaya Öncelikli İl Antalya projesi de ziyaretçilere tanıtılıyor.


KLASİK OTOMOBİLLER


Fuarın en renkli bölümlerinden birini de Antalya Klasik Otomobil Kulübü‘nün standı oluşturuyor. Orijinalinin aynısı ve Türkiye’de sınırlı sayıda bulunan çok özel klasik otomobiller fuar süresince otomobil tutkunları tarafından görülebilecek. Fuar, 15 Eylül tarihinde sona erecek.


FUARDA KİMLER VAR


Antoto A.Ş. (Man), Bakırcılar Otomotiv (Toyota), Başaran Otomotiv (Audi, Seat, Volkswagen), Bilaller Otomotiv (Fiat, Ford), Çağ Otomotiv (Skoda), Esay Otomotiv (Toyota), Gün-Las Otomotiv (Citroen), Gün-Las Otomotiv (Iveco) Haşim Balaban Otomotiv (Peugeot), Hastalya Otomotiv (Mercedes), Hastalya Otomotiv (Mercedes, Kamyon, Otobüs, HTA), Kırmızıtaş Otomotiv (Nissan, Kia), Otokoç A.Ş. (Ford), Otokoç A.Ş. – Birmot (Fiat), ABT (Açı Bilişim Telekomünikasyon), Drn Ajans (İncity), ORM Medya, Güney Elektrik (Neon), Falezler Reklam (Female, XL), Karmi Tour, Akdeniz Üniversitesi Teknoloji Topluluğu, Vostalya, AKOK (Antalya Klasik Otomobil Kulübü), Işıldar Şirketler Grubu (Apachi motor), Günlas Kasa (Frigorifik kasa), Antalya Emniyet Müdürlüğü, Trafik Şube Müdürlüğü, Aksanat resim galerisi, Antalya Yaşam Hastanesi.ANTALYA AUTOSHOW 2013 – RESİM GALERİSİGaleride Toplam 8 fotoğraf bulunuyor. Şuanda gösterilen 1Antalya AutoShow 2013 Fuarı açıldı

0 yorum:

Yorum Gönder

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More